Pani Bernadetta Gilarska superwizowała u mnie swoją pracę coachingową. Jest uważnym i zaangażowanym coachem, rozwijającym swoje umiejętności pracy z drugim człowiekiem. Jej dużym atutem jest refleksyjność, otwartość i gotowość do kreatywnego myślenia.

Anna Srebrna – coach, superwizor i psychoterapeuta 

Postanowiłam, że chcę żyć i pracować z pasją. Jak to zrobić? Wybrałam coaching z Bernadettą. Tak po prostu świadomie. Coaching dla mnie to spotkania w drodze, wysiłek zmian, decyzji tu i teraz. Jestem w procesie zmian i lubię taki czas, ponieważ ciągle coś się dzieje, spotykam nowych ludzi. Bernadetta pomogła mi zobaczyć jakie mam mocne strony, jak zamieniać porażki w sukcesy i nie poddawać się w osiąganiu celów.
Moja praca to moja pasja. Tworzę dla dzieci kolorowy świat bajek. Zmieniam szary i zwykły dzień w inspirującą podróż z przygodami. Spotkania z Bernadettą ukierunkowały mnie na działanie. Dzięki swojej uważności, kreatywności i profesjonalizmowi pomogła mi także ustalić i zaplanować własną strategię dotarcia do celu. Gorąco polecam ją jako coacha.

Beata – pedagog i animator kultury

Miałam przyjemność pracować z Bernadettą w trakcie wielu owocnych spotkań coachingowych. Z całego serca polecam ją każdemu, kto czuje potrzebę zmiany i chce tego dokonać w przyjaznym i profesjonalnym towarzystwie. Jest osobą autentyczną i niezwykle ciepłą, cierpliwie słucha i daje przestrzeń do własnej pracy. Naturalnie tworzy sympatyczną i komfortową atmosferę. Daje poczucie bezpieczeństwa
i zaufania. Jestem przekonana, że czas z Bernadettą to 100% zainwestowania w siebie.

Anna – terapeuta

Zmiana w życiu jest jak rewolucja. Bernadetta dzięki swej uważności, empatii i ciepłu potrafi przeprowadzić przez tę zmianę w najlepszy z możliwych dla klienta sposobów. Daje poczucie sprawczości i kontroli nad tym co wcześniej wydawało się chaosem nie do opanowania. Dzięki pozytywnej energii, intuicji i profesjonalizmowi pomaga odnaleźć w sobie zasoby sił i możliwości do rozwiązania każdego problemu. Sesje z nią to potężny zastrzyk energii do działania. Polecam ją gorąco jako coacha.

Iza – lekarz

Więcej referencji znajdziesz na:
http://dobrycoach.pl/coach/bernadetta-gilarska