Witaj! Miło, że tu jesteś :) Z tej strony Bernadetta Gilarska. Wspieram w procesie zmiany na lepsze.
Prowadzę konsultacje i sesje coachingowe w takich obszarach jak: zmiany zawodowe, zamiany marzeń w konkretne realne cele, wydobywanie mocnych stron i pełniejsze wykorzystanie wewnętrznego potencjału, wzmacnianie poczucia własnej wartości, pewności siebie i wiary w siebie, zwiększenie umiejętności asertywnych. Ponadto prowadzę konsultacje CV i LM, pomagam w poszukiwaniach pracy i negocjacjach wynagrodzeń/płacowych.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i ekonomistą, z zawodu konsultantem kariery, specjalistą ds. HR i szkoleń, a z pasji i zamiłowania coachem. Certyfikat i licencję coacha uzyskałam w Instytucie Psychoedukacji
i Rozwoju Integralnego w Krakowie – Szkoła Profesjonalnego Coachingu posiadająca akredytację Izby Coachingu. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Izby Coachingu. W swojej praktyce łączę różne techniki i metody, które pomagają mi w skuteczny sposób zaprowadzić klientów do celu.

Posiadam ponad 14 lat doświadczeń pracy z ludźmi w sferze zawodowej i ponad 10 lat aktywnego samorozwoju, w tym:
» prawie 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu konsultacji i sesji coachingowych,
» 5-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w dziale Rekrutacji i HR wewnętrznym w dużej firmie, która jest polskim liderem IT. Mam na swoim koncie wiele sukcesów rekrutacyjnych.

Bardzo ważny dla mnie proces zmian został zapoczątkowany 5 lata temu (m.in. przeszłam własny proces coachingowy, uzyskałam certyfikat i licencję coacha, rozpoczęłam własną praktykę coachingową, odeszłam z korporacji, pozbyłam się szkodliwych dla mnie nawyków, zwolniłam tempo życia, wprowadziłam zdrowszy styl życia) i nadal trwa… Przede wszystkim zmienił się mój sposób myślenia i działania co przełożyło się na moje zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Od tamtej pory staram się świadomie podążać ścieżką swojego serca i żyć w zgodzie z własnymi pragnieniami i wartościami.

Prywatnie jestem miłośniczką podejścia „slow life” i bliskich spotkań ze sobą, z  ludźmi
i naturą. Jestem także entuzjastką autentyczności, rozwoju osobistego i po prostu życia.

Chętnie dowiem się z kim mam przyjemność po drugiej stronie,  jeśli masz ochotę napisz do mnie :)