Witaj! Miło, że tu jesteś :) Z tej strony Bernadetta Gilarska. Mieszkam we Wrocławiu i pracuję na miejscu oraz online.

Jestem dyplomowanym coachem, konsultantem kariery i specjalistą ds. HR. Od ponad 4 lat prowadzę wsparcie coachingowo-doradcze w zakresie zdobywania pracy, zmian zawodowych, odnalezienia celu zawodowego, projektowania ścieżki kariery, odzyskania wiary w siebie i swoje kompetencje oraz work-life balance, tj. równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Przez 5 lat byłam po drugiej stronie muru jako rekruter w dziale Rekrutacji i HR wewnętrznym w dużej firmie, która jest polskim liderem IT. Mam na swoim koncie wiele sukcesów rekrutacyjnych.

Certyfikat i licencję coacha uzyskałam w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie – Szkoła Profesjonalnego Coachingu posiadająca akredytację Izby Coachingu. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Izby Coachingu. W swojej praktyce łączę różne techniki i metody, które pomagają mi w skuteczny sposób zaprowadzić klientów do celu.

Współpracowałam z InterwiewMe.pl, gdzie pełniłam rolę konsultanta kariery, a także z Politechniką Wrocławską, Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Biurami Karier. Jednocześnie stale wzrasta liczba zadowolonych klientów, z którymi miałam okazję współpracować. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do sytuacji każdego z nich, aktywne słuchanie oraz trafne rozpoznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także orientacja na odkrycie ich mocnych stron. Wspieram i zadaje wiele pytań. W ten sposób zachęcam do poznania siebie, zrozumienia, odkrywania i zmiany perspektywy.

Bardzo ważny dla mnie proces zmian został zapoczątkowany 6 lata temu (m.in. przeszłam własny proces coachingowy, uzyskałam certyfikat i licencję coacha, rozpoczęłam własną praktykę coachingową, odeszłam z korporacji, pozbyłam się szkodliwych dla mnie nawyków, zwolniłam tempo życia, wprowadziłam zdrowszy styl życia) i nadal trwa… Przede wszystkim zmienił się mój sposób myślenia i działania co przełożyło się na moje zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Od tamtej pory staram się świadomie podążać ścieżką swojego serca, żyć w zgodzie z własnymi wartościami oraz w harmonii z innymi.

Prywatnie jestem miłośniczką podejścia „slow life” i bliskich spotkań ze sobą, z  ludźmi
i naturą. Jestem także entuzjastką autentyczności, rozwoju osobistego i po prostu życia.

Chętnie dowiem się z kim mam przyjemność po drugiej stronie,  jeśli masz ochotę napisz do mnie :)