Witaj! Miło, że tu jesteś :) Z tej strony Bernadetta Gilarska. Mieszkam we Wrocławiu i pracuję na miejscu oraz online.

Jestem dyplomowanym coachem, doświadczoną konsultantką kariery i ekspertką ds. zmiany zawodowej. Od 6 lat prowadzę wsparcie coachingowo-doradcze w zakresie zdobywania pracy, zmian zawodowych, odnalezienia celu zawodowego, projektowania ścieżki kariery, odzyskania wiary w siebie i swoje kompetencje oraz work-life balance, tj. równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Przez ponad 4 lata byłam po drugiej stronie muru jako rekruter w dziale Rekrutacji i HR w dużej firmie, która jest polskim liderem IT. Mam na swoim koncie wiele sukcesów rekrutacyjnych.

Certyfikat i licencję coacha uzyskałam w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie – Szkoła Profesjonalnego Coachingu posiadająca akredytację Izby Coachingu. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Izby Coachingu. W swojej praktyce łączę różne techniki i metody, które pomagają mi w skuteczny sposób zaprowadzić klientów do celu.

W swojej codziennej pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte jako Doradca ds. Rozwoju Kariery i Coach Kariery w takich firmach jak: InterviewMe.pl, Career Angels, Atelier Kariery. Współpracowałam także z Politechniką Wrocławską, Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Biurami Karier. Jednocześnie stale wzrasta liczba zadowolonych klientów indywidualnych (przede wszystkim dyrektorzy, managerzy wyższego i średniego szczebla, a także specjaliści m.in. z branży sprzedaży, e-commerce, logistycznej, finansowej, spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, FMCG, IT, prawnicy), z którymi miałam okazję współpracować. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do sytuacji każdego z nich, aktywne słuchanie oraz trafne rozpoznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także orientacja na odkrycie ich mocnych stron. Wspieram i zadaje wiele pytań. W ten sposób zachęcam do poznania siebie, zrozumienia, odkrywania i zmiany perspektywy.

Bardzo ważny dla mnie proces zmian został zapoczątkowany ponad 7 lata temu (m.in. uzyskałam certyfikat i licencję coacha, rozpoczęłam własną praktykę coachingową, odeszłam z korporacji, pozbyłam się szkodliwych dla mnie nawyków, zwolniłam tempo życia, wprowadziłam zdrowszy styl życia) i nadal trwa… Od tamtej pory staram się żyć bardziej świadomie, po swojemu, żyć w zgodzie z własnymi wartościami oraz w harmonii z innymi.

Prywatnie jestem miłośniczką balansu, zdrowego stylu życia i bliskich spotkań ze sobą, z ludźmi
i naturą. Uwielbiam zabawy z moim psem i kotką. Praktykuję uważność i jogę.

Chętnie dowiem się z kim mam przyjemność po drugiej stronie, jeśli chcesz o coś zapytać, napisać mi coś miłego (wszelka informacja zwrotna mile widziana), porozmawiać, napisz do mnie :)